Начало / Спорт / Ливърпул разпиля Сити, гледа към 1/2-финалите в ШЛ
woddal-728x90en
woddal-728x90bg

Ливърпул разпиля Сити, гледа към 1/2-финалите в ШЛ

Снимка: Reuters

Ливърпул разпиля Манчестър Сити с 3:0 в първия ¼-финален мач от Шампионската лига, който се игра на “Анфийлд”. Това бе първи по рода двубой между двата тима в евротурнирите, а “мърсисайдци” определено бяха доста по-добри от противника си в големи моменти от мача и заслужено се добраха на крачка от ½-финалната фаза.

Салах откри в 12-ата минута, а в 21-ата Окслейд-Чембърлейн удвои аванса на домакините. За класическия резултат точен бе Мане, който вкара в 31-ата минута и така тотално “нокаутира” противника.

Преди този мач и двата тима имаха сериозни кадрови проблеми – домакините в отбраната, а гостите – в атаката.

Виж също

Лудогорец надхитри Торпедо, на крачка е от групите на ЛЕ

Лудогорец е много близо до класиране в групите на Лига Европа, след като в плейофния …